בנייני משרדים, מרכזי קניות סגורים

2014-12-24_1522

מחוללי הידרוקסילים ®Odorox הינם הפתרון מושלם להשבחת האוויר במשרדים ובבניינים בהם החלונות אינם נפתחים, או שהחלונות קטנים ומעטים.

במקומות אלה, האוויר מגיע ממערכות מיזוג האוויר מרכזיות. בדרך כלל מעט מדי אויר צח נכנס למקומות אלה דרך מערכות מיזוג האוויר. לעיתים רבות מתלוננים השוהים בבניינים הסגורים על תחושות המזוהות עם איכות אויר נמוכה כמו: הרגשה של אין לי אויר, קשיי נשימה, תחושת מחנק, צריבה בעיניים סחרחורות, עייפות, כאבי ראש ועוד תופעות הנגרמות מאיכות אויר נמוכה. כל אלה גורמים לירידה בפריון העובדים ולאחוז העדרויות גבוה בשל תחלואת עובדים.

כמו כן קיימת לעיתים בבניינים סגורים בעיית ריחות רעים. השיטה הנהוגה להתגבר על ריחות אלה היא ע״י שימוש במבשמים בעלי ריח טוב וחזק אך כל אלה אינם פותרים את הבעייה אלא רק מסווים אותה.
או אלרגי אליהם, ויש גם מי שרגיש הריח שהם מפיצים לא תמיד נעים לכולם טכנולוגית ®Odorox אינה מסווה את הריח, היא מעלימה אותו, ויכולה להיות משולבת בצורה פשוטה ויעילה בתוך מערכות מיזוג האוויר הקיימות במשרדים ו/או במערכת מיזוג אויר חדשה. לפתור חלק ניכר מהבעיות הנוצרות עקב שהייה במקומות בהם איכות האוויר נמוכה, וכל זאת ללא שימוש בחומרים מזיקים אלא אך ורק בטכנולוגיה ירוקה, יעילה, מוכחת ובטוחה.

אם נתקלתם בתלונות מהעובדים או מהלקוחות על תחושה של חוסר אויר, כאבי ראש עייפות או סחרחורות.
אם יש במשרד ריח רע ואינכם מצליחים להתגבר עליו בשיטות המקובלות.
פנו אלינו ואנחנו נעזור לכם לפתור את הבעיה במהירות, ביעילות ובטכנולוגיה בריאה ובטוחה לשימוש בסביבת בני אדם, בעלי חיים, צמחיה, ריהוט, ציוד אלקטרוני וכו׳
אנחנו נעזור לכם להחזיר את יתרונות קרני השמש והאויר שבחוץ לתוך החלל שלכם.

2014-12-24_1525

 

לקבלת פרטים נוספים, מלאו:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

מבקש עוד מידע על

פרטים נוספים